Zamów naszą pierwszą książkę

Napisaliśmy książkę! 

Kup książkę tutaj

Nasza pierwsza książka! Opowiadamy w niej o tym, jak wygląda nasza codzienna praca, w jaki sposób zaczęliśmy zajmować się ceramiką oraz pokazujemy podstawowe techniki pracy z gliną.

Zakup książki na naszej stronie to jedyna okazja na książkę z autografem czy dedykacją - napisz nam tylko maila po zamówieniu :) 

W książce znajdziesz:

► ilustrowane instrukcje pokazujące, jak wykonać swoje przedmioty z gliny

► opisy technik ceramicznych, z których korzystamy

► słowniczek podstawowych pojęć ceramicznych oraz przybornik

► historię powstania Trzasku

► opowieści o prowadzeniu firmy ceramicznej 

 

Wydawca: SIW Znak

Tytuł: Warsztat Ceramika. Jak tworzyć piękne rzeczy z gliny

Stron 256, oprawa miękka. 

 

 

 

 

Kup książkę :) 

https://trzaskceramics.pl/products/warsztat-ceramika-ksiazka

 

 

Trzask rozpoczął się od ceramicznej zajawki Marty w 2017 roku, i stopniowo przekształcił się w nasz rodzinny biznes. Dziś prowadzimy go razem w naszej pracowni na warszawskim Żoliborzu.

Robimy przede wszystkim ręcznie malowane kubki i talerze, ale na naszej stronie nie brakuje również wazonów, doniczek, misek, czy świec. Wszystkie wzory wymyślamy sami, i produkujemy w krótkich seriach, więc cały czas pojawia się coś nowego.

Ceramika jest dla nas idealnym narzędziem ekspresji, bo pozwala nam eksperymentować z rysunkami, kolorami i kształtami. Możemy w ten sposób tworzyć piękne przedmioty, które towarzyszą Wam na co dzień.

Marta

W pracowni zajmuję się produkowaniem ceramiki. Wymyślam nowe wzory, toczę, maluję, szkliwię, wypalam. Prowadzę też trzaskowy Instagram i Tiktok. Na co dzień staram się pokazywać, jak powstają nasze rzeczy, i co w pracowni piszczy. Gotowym przedmiotom robię zdjęcia i przekazuję wszystko dalej Olkowi 

Olek

Gotowe rzeczy segreguję, liczę, selekcjonuję, i szlifuję im spody. Każdy taki produkt wstawiam do naszego sklepu online i dbam o to, żeby wszystko tam działało. Odpowiadam na Wasze wiadomości i zajmuję się zamówieniami. Najwiecej czasu zajmuje mi jednak pakowanie paczek. Ceramika to delikatna rzecz, dlatego każde zamówienie musi być zapakowane tak, żeby było odporne na kuriera :)