BIŻUTERIA MOSIĘŻNA

 

Wszystkie nasze kolczyki i broszki są ręcznie wykonane z mosiądzu, który jest materiałem wymagającym ostrożności i regularnej pielęgnacji. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak o nie dbać, żeby cieszyć się nimi jak najdłużej :)

 

Biżuteria jest delikatna i dość łatwo ją uszkodzić – przechowuj ją w opakowaniu, obchodź się z nią ostrożnie, zawsze zdejmuj przy uprawianiu sportu, pracach domowych i przed snem.

 

Naturalną cechą mosiądzu jest to, że z czasem się przebarwia – nabiera patyny w wyniku utlenienia, mogą się na nim pojawić również plamy. Na szczęście to odwracalny proces – czyść biżuterię tylko specjalistycznymi preparatami do pielęgnacji mosiądzu. Naturalne przebarwienia nie są podstawą reklamacji.

 

Kontakt z wodą bardzo szkodzi biżuterii mosiężnej – zdejmuj kolczyki przed myciem, nie idź w nich na basen i nie myj ich wodą.

 

Podobnie jest z chemikaliami, z którymi mosiądz łatwo reaguje – uważaj na chemię domową i perfumy.

 

Wszystkie części, które mają kontakt z Twoim uchem są srebrne.

 

Ponieważ biżuteria jest wykonywana ręcznie, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od tych, które są przedstawione na zdjęciach na stronie. W razie pytań lub wątpliwości, nie bój się do nas napisać :)

 

 

BIŻUTERIA CERAMICZNA

 

Wszystkie nasze kolczyki i broszki są ręcznie wykonane z ceramiki, która, jak wiadomo, jest materiałem dość kruchym i wymagającym ostrożności. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak o nie dbać, żeby cieszyć się nimi jak najdłużej :)

 

Biżuteria jest delikatna i dość łatwo ją uszkodzić – przechowuj ją w opakowaniu, obchodź się z nią ostrożnie, zawsze zdejmuj przy uprawianiu sportu, pracach domowych i przed snem. Jeśli upuścisz kolczyk i się zbije – nie martw się – istnieje możliwość zamówienia jednej sztuki,żeby uzupełnić parę.

 

Wszystkie części, które mają kontakt z Twoim uchem są wykonane z nie uczulającej stali chirurgicznej.

 

Ponieważ biżuteria jest wykonywana ręcznie, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od tych, które są przedstawione na zdjęciach na stronie – kształtem czy rozłożeniem plamek (w przypadku kolekcji Lastryko). W razie pytań lub wątpliwości, nie bój się do nas napisać :)